O mnie

Nazywam się Wardenga Jacek, urodziłem się w 1965r. w Polsce. Już jako dziecko byłem zakochany w ptakach, kocham śpiew ptaków i zawsze były on blisko mnie. Osoba która zapaliła we mnie miłość do ptaków, był mój ojciec, który jako pierwszy ukazał mi ich piękno i niepowtarzalność. Zafascynowanie egzotycznymi ptakami z czasem przerodziło się w pasje do dużych papug. Z roku na rok dowiaduje się czegoś więcej, śledzę ich żywot, wzmagania, trudy na wolności i w niewoli. Dokładnie wiem, że jeśli człowiek czegoś bardzo pragnie w swoim życiu , to powinien się w tym spełnić, żyć tą myślą aż w końcu ona zaowocuje, a gdy pojawią się plony, powinien je zebrać i trwać w tym już do końca swojego życia. W moim życiu tak się właśnie wydarzyło, spełniło się to czego pragnąłem, zaistniało to, czego tak bardzo zawsze chciałem. Jeśli ktoś z was pragnie tego samego, to nie zamykajcie się na marzenia , niech się one urzeczywistnią, niech narodzą się i żyją razem z wami. Stronę z ptakami stworzyłem z myślą o wszystkich miłośnikach ptaków egzotycznych. Mam nadzieję że pomoże ona nam wszystkim sie rozwijać, uczyć i ciągle poszukiwać nieodkrytych tajemnic życia i hodowli ptaków.

Wszystkie informacje, które znajdziecie państwo na tej stronie są oparte na moich doświadczeniach z ptakami, na moich błędach hodowlanych, trudach i ciężkiej pracy. Są one udokumentowanymi faktami. Człowiek uczy się całe życie, jeżeli okaże się że z biegiem czasu pojawi się lepsza metoda stosowana w hodowli ptaków, to zwiększę wysiłek w tym działaniu, i udostępnię ją publicznie.

Wszystkie moje materiał są szczelnie zbierane, abym potem mógł je udokumentować w książce o ptakach. Jestem osobą otwartą na pomoc dla każdego człowieka, na współpracę z tobą ,lub z wami wszystkimi.

Jeśli chciałbyś ze mną współpracować, jeśli masz podobne pomysły jak Ja, doświadczenie z ptakami, to jestem otwarty na taka współpracę z Tobą. Można się ze mną skontaktować poprzez

mail: wardengajacek@gmail.com

Ewentualnie osobiście lub telefonicznie: 503 164 195

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie